dołącz do nas:

BBTB Group

O nas

Innowacyjność, doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie – te cechy wyróżniają BBTB Group™ .

Misją naszej Firmy jest wprowadzanie na rynek innowacyjnych, praktycznych produktów, z wykorzystaniem których codzienne czynności naszych klientów będą znacznie prostsze i przyjemniejsze. BBTB Group™ opiera swoją działalność o stworzony od podstaw system franczyzowy. Pozwala on na skuteczny rozwój nie tylko Naszej Firmie ale także naszym partnerom biznesowym.

BBTB Group™ jest producentem i dystrybutorem innowacyjnego i przyjaznego dla środowiska produktu eko-ognisko™, za pomocą którego rozpalanie pieców z nadmuchem mechanicznym, kominków, grillów oraz ognisk staje się czystą przyjemnością. Odwiedź naszą stronę internetową www.eko-ognisko.com i przekonaj się sam jak skuteczne jest eko-ognisko!


Zdobyte doświadczenie związane z wprowadzaniem eko-ogniska na rynek, utwierdziło nas w przekonaniu, że warto wspierać nowatorstwo i innowacyjność. Dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkich wynalazców, którzy posiadają ciekawy produkt,  a nie byli w stanie wprowadzić go na rynek przez utrudnienia administracyjne. Nasza firma nie tylko pomoże Wam wprowadzić produkt na rynek, ale także poprzez stworzoną sieć dystrybucji pomoże w jego promocji.

 


Oferta

BBTB Group™ wspiera innowacyjność i nowoczesność. Wprowadzamy na rynek innowacyjne produkty, czego przykładem jest eko-ognisko™.

 


 

 

 

eko-ognisko™przyjazna dla środowiska rozpałka służąca do rozpalania kotła z nadmuchem mechanicznym, kominka, grilla oraz ogniska. Produkt wykonany z naturalnych komponentów tj. 6 drewienek o wilgotności 12%, tektury oraz niewielkiej ilości wosku parafinowego najczystszej postaci o standardzie jakości RAL. Eko-ognisko™ to nie tylko krok w ekologię ale także w innowację. Dotychczasowe rozpałki dostępne na rynku najczęściej zawierają substancje chemiczne, szkodliwe dla naszego zdrowia. Natomiast eko-ognisko™ w swojej kategorii nie ma sobie równych, łącząc ze sobą skuteczność i bezpieczeństwo. Konstrukcja eko-ogniska™, w której pomiędzy belkami znajdują się odstępy, a w jej górnej części prześwit, pozwala na optymalny przepływ powietrza przy rozpalaniu, co zapewnia dopływ odpowiedniej ilości tlenu potrzebnego do spalania materiału rozpalającego jak i też właściwego spalania materiału palnego eko-ogniska™. Produkt wykorzystuje efekt naturalnego wiru ogniowego i ciągu kominowego.

Eko-ognisko™ to produkt łączący w sobie dwie cechy tj. innowacyjność oraz ekologię. Z jednej strony wprowadziliśmy na rynek produkt innowacyjny, będący przedmiotem zgłoszenia patentowego, który w swojej kategorii nie ma sobie równych, a z drugiej strony produkt składa się z odpadów (drewno, tektura) przyjaznych dla środowiska. Ponadto co istotne, eko-ognisko™ wykonywane jest ręcznie przez chałupników, osoby bezrobotne, niepełnosprawne (nasza firma udostępnia komponenty do samodzielnego składania rozpałek w warunkach domowych) z ogromną starannością i dbałością o estetykę.

 

 

 

 

SPOT REKLAMOWY EKO-OGNISKA - kliknij w napis lub obrazek poniżej:

 

Spot reklamowy eko-ognisko

 


 

 Rozpałka eko-ognisko™ ma kilka wariantów opakowania:


1-PAK: pojedyncza rozpałka zapakowana w kubeczek,

 


6-PAK: sześć pojedynczych rozpałek zapakowanych w jedno zbiorcze tekturowe pudełko,

 

 


SURVIVAL: pojedyncza rozpałka do samodzielnego złożenia, poręcznie zapakowana,

 

 


ZRÓB TO SAM: zestaw elementów potrzebnych do samodzielnego złożenia 100 rozpałek, zapakowany w kartonowe pudełko lub drewnianą skrzyneczkę.

 

   

 

 

 eko-ognisko™ może także być gadżetem reklamowym. Możemy umieścić na patyczkach wskazany tekst lub logo firmy.

 


 

Zapraszamy do współpracy, producentów oraz wynalazców, którzy chcieliby wprowadzić innowacyjne produkty na rynek. 

Swoją ofertę kierujemy także do przedsiębiorców, którzy zainteresowani będą dołączeniem do naszego systemu dystrybucyjnego. 

 

 


Współpraca

Czekamy na Ciebie!


Jeżeli posiadasz ciekawy produkt, który chcesz wprowadzić na rynek skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy także przedsiębiorców, chcących dołączyć do naszego systemu dystrybucyjnego.

Skontaktuj się z nami

Captcha image

Kariera

W naszej firmie szczególny nacisk kładziemy na umiejętności i kreatywność m.in. poprzez realizację codziennych zadań, poszerzanie zakresu obowiązków oraz doskonalenie zdobytych umiejętności.

Przyłącz się do Nas !

Media o nas

Zapraszamy do zapoznania się ze streszczeniami artykułów, w których pojawiają się informacje na temat naszych produktów oraz działań BBTB Group™.

 

Media o nas

Kontakt

Dane teleadresowe


BBTB Group Sp. z o. o.
ul. Dworcowa 4
32-600 Oświęcim
tel.: +48 (33) 445-43-39
mobile: +48 882-905-145
e-mail: biuro@bbtbgroup.pl

Formularz kontaktowy

Captcha image

Programy UE

Bardzo nam przyjemnie podzielić się z Wami nowiną, iż nasza firma otrzymała dotację z Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego MARR w ramach działania 5.4 Zarządzanie własnością intelektualną, Poddziałanie 5.4.1 Wsparcie na uzyskanie ochrony własności przemysłowej osi priorytetowej 5 Dyfuzja innowacji Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

 

 

 

 

Współpraca

Czekamy na Ciebie!


Jeżeli posiadasz ciekawy produkt, który chcesz wprowadzić na rynek skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy także przedsiębiorców, chcących dołączyć do naszego systemu franczyzowego.

Skontaktuj się z nami


Formularz został wysłany - Dziękujemy!

Kontakt

Dane teleadresowe


BBTB Group Sp. z o. o.
ul. Dworcowa 4 
32-600 Oświęcim
tel.: +48 (33) 445-43-39
mobile: +48 882-905-145
e-mail: biuro@bbtbgroup.pl

Formularz kontaktowy

Formularz został wysłany - Dziękujemy!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.
Rozumiem i akceptuję.